Osnovni podatki
| Koda | 10.163.23 |
| Model | BALZAC C |
| Opis | Kemični svinčnik BALZAC C je dolgoletno priljubljen model v segmentu promocijskih svinčnikov, znan po svoji zanesljivi konstrukciji in odličnem razmerju med ceno in kakovostjo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima gumiran oprijem za udobno in stabilno pisanje. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko in natančno delovanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Sijoča površina poudari moderen in profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela primernega za različne promocijske kampanje in znamkovane dejavnosti. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Sijoča površina • Dolgoletni najbolje prodajani model • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Kraljevo modra |
| Dimenzija | Ø 1.3 x 14cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040020081 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.54 x 0.32 x 0.2 m |
| Teža bruto kartona | 12.59 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
+ 2 Barve
blizu
+ 2 Barve
blizu




